Een gave ets uit 1929 van de Nederlandse kunstenaar Kees Verhoeven. Voorstelling is de St. Laurenstoren te Rotterdam.
Hand gesigneerd en getiteld met potlood en ook gesigneerd en getiteld in de ets.
Ingelijst in een aparte met rondingen houten lijst, incl. passe-partout en glasplaat.
Ook achterzijde is stevig en niet beschadigd.
Zeer Goed
Lijst en ets is zéér goede staat. Vlekjes op foto's zijn schaduw en geen beschadigingen!
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Vinkeveen, Nederland
Tot 2 kg.
€ 7,25