Kees Verkade was niet alleen een begenadigd beeldhouwer maar ook een getalenteerd schilder en graficus. De zeefdruk 'Dansers' is een dynamische en aantrekkelijke afbeelding van twee beige figuren (torso's) afgebeeld op een klassieke sokkel met een roze cirkel als achtergrond. Met de hand gesigneerd in potlood d.d. 8 sept. 1997. Ik heb de zeefdruk van de kunstenaar zelf overhandigd gekregen en wordt daarom volledig gegarandeerd. De zeefdruk is ingelijst met een offwhite passepartout in een bijpassende, smalle, bruin-houten lijst. Een fraai kunstwerkje voor zowel een klassiek als een modern interieur. Het werk kan worden opgehaald in Noordwijk (Zh) maar ook per koerier worden gebracht tegen een van te voren afgesproken bedrag en tijdstip.
Nieuwstaat
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Noordwijk zh, Nederland
koeriersdienst