Kees Verkade - Het Geschenk - Verkocht

Kees Verkade - Het Geschenk kopen? Bied vanaf 100!
Kees Verkade - Het Geschenk kopen? Bied vanaf 100!Kees Verkade - Het Geschenk kopen? Bied vanaf 100!Kees Verkade - Het Geschenk kopen? Bied vanaf 100!Kees Verkade - Het Geschenk kopen? Bied vanaf 100!
  • Kees Verkade (1941-2020)
Jaartal1990
StijlRealistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 48 cm (h x b)
Lijst83 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Etudes "Het geschenk"
Gaaf.

Netjes ingelijst

Kees Verkade (1941-2020)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (6)
Geplaatst door  Mirtedeb_89

3 verkochte items
72 cm
83 cm
48 cm
60 cm
Dit item is verkocht voor 138,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:12-08-2022 om 12:47
Eindtijd:26-08-2022 om 21:00
Biedingen (3)
Polleke1838
22 aug. / 13:51
€ 120
ABM18
22 aug. / 08:26
€ 110
harryverdonk
14 aug. / 21:17
€ 100