Kees Verwey - 7 boekwerken - 'Het Atelier' is gesigneerd met opdracht 1976

Kees Verwey - 7 boekwerken - 'Het Atelier' is gesigneerd met opdracht 1976 kopen? Bied vanaf 75!
Kees Verwey - 7 boekwerken - 'Het Atelier' is gesigneerd met opdracht 1976 kopen? Bied vanaf 75!Kees Verwey - 7 boekwerken - 'Het Atelier' is gesigneerd met opdracht 1976 kopen? Bied vanaf 75!Kees Verwey - 7 boekwerken - 'Het Atelier' is gesigneerd met opdracht 1976 kopen? Bied vanaf 75!Kees Verwey - 7 boekwerken - 'Het Atelier' is gesigneerd met opdracht 1976 kopen? Bied vanaf 75!Kees Verwey - 7 boekwerken - 'Het Atelier' is gesigneerd met opdracht 1976 kopen? Bied vanaf 75!Kees Verwey - 7 boekwerken - 'Het Atelier' is gesigneerd met opdracht 1976 kopen? Bied vanaf 75!Kees Verwey - 7 boekwerken - 'Het Atelier' is gesigneerd met opdracht 1976 kopen? Bied vanaf 75!Kees Verwey - 7 boekwerken - 'Het Atelier' is gesigneerd met opdracht 1976 kopen? Bied vanaf 75!Kees Verwey - 7 boekwerken - 'Het Atelier' is gesigneerd met opdracht 1976 kopen? Bied vanaf 75!Kees Verwey - 7 boekwerken - 'Het Atelier' is gesigneerd met opdracht 1976 kopen? Bied vanaf 75!Kees Verwey - 7 boekwerken - 'Het Atelier' is gesigneerd met opdracht 1976 kopen? Bied vanaf 75!Kees Verwey - 7 boekwerken - 'Het Atelier' is gesigneerd met opdracht 1976 kopen? Bied vanaf 75!Kees Verwey - 7 boekwerken - 'Het Atelier' is gesigneerd met opdracht 1976 kopen? Bied vanaf 75!Kees Verwey - 7 boekwerken - 'Het Atelier' is gesigneerd met opdracht 1976 kopen? Bied vanaf 75!
  • Kees Verwey (1900-1995)
TypeKunstboeken
Jaartal1976
TechniekSoftcover
OnderwerpBeeldende Kunst
Afmetingen28.5 cm x 28.5 cm (h x b)
Pagina's44

6x zacht kaft, 1x hard kaft.
- Het atelier, 1976, gesigneerd met opdracht. Goede gebr. staat, omslag is vlekkerig/ezelsoor.

- De kunst van het aquarelleren, 112 pag, in nieuwstaat
- De Verwey's van Verwey, 1985, 111 pag. In goede gebruikte staat.
- Zelfbeelden, bij de tent. H Polak Zutphen, 25 pag, 2011, goede gebr. staat, omslag lichte schade.
- 30x1 model, Den Bosch 1964. Goede gebruikte staat. schaafje achterzijde.
- Schilderijen aquarellen tekeningen, Haarlem, 1960, 18 pag. Goede gebr.staat, omslag vlekkerig.
- Aquarellen, 1986, hard kaft met omslag, 96 pag. Rijk geillustreerd. Kaft heeft enkele lichte vlekken. Sticker voorin.

Allen in behoorlijke tot prima gebruikte staat.

Kees Verwey (1900-1995)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Miles
FA. (38)

1430 verkochte items
Alle items van deze verkoper (186)
28.5 cm
28.5 cm
Starttijd:21-09-2022 om 23:05
Eindtijd:05-10-2022 om 20:22
Openingsbod € 75
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland