Kees Verwey - Kees Verwey � Houtskool , Zelfportret - gesigneerd & ingelijst � 1968 - Verkocht

Kees Verwey � Houtskool , Zelfportret - gesigneerd & ingelijst � 1968 kopen? Bied vanaf 300!
Tekening / Aquarel

Kees Verwey � Houtskool , Zelfportret - gesigneerd & ingelijst � 1968 kopen? Bied vanaf 300!Kees Verwey � Houtskool , Zelfportret - gesigneerd & ingelijst � 1968 kopen? Bied vanaf 300!Kees Verwey � Houtskool , Zelfportret - gesigneerd & ingelijst � 1968 kopen? Bied vanaf 300!Kees Verwey � Houtskool , Zelfportret - gesigneerd & ingelijst � 1968 kopen? Bied vanaf 300!Kees Verwey � Houtskool , Zelfportret - gesigneerd & ingelijst � 1968 kopen? Bied vanaf 300!Kees Verwey � Houtskool , Zelfportret - gesigneerd & ingelijst � 1968 kopen? Bied vanaf 300!Kees Verwey � Houtskool , Zelfportret - gesigneerd & ingelijst � 1968 kopen? Bied vanaf 300!
  • Kees Verwey (1900-1995)
Type kunstwerkTekening / Aquarel

Een houtskooltekening van de Nederlandse kunstenaar Kees Verwey (1900-1995).

-Afmetingen: Lijst, 60,5 x 50,5 cm. Beeld, 42 x 33 cm.

-Conditie: Het werk is in zeer goede staat.

Zie ook de foto’s.

Het werk kan zo aan de muur.

Informatie over de kunstenaar:

Titel: “Zelfportret”.

Kunstenaar: Kees Verwey.

Techniek: Houtskooltekening op papier.

Jaartal: 1968.

Afmetingen: Lijst, 60,5 x 50,5 cm. Beeld, 42 x 33 cm.

Gesigneerd: Ja,op de achterkant van het papier.

Conditie: In zeer goede staat.

Zie ook de foto’s.

Klaar om op te hangen.

-Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro.

Naar België, Duitsland, Frankrijk: 15,00 euro.

Vragen? Stuur even een mailtje.

Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd28-11-2017 om 19:39
Eindtijd9-12-2017 om 19:10
Biedingen (0)