Eugene Rensburg - Molensteeg Rotterdam - Tekening
Gilles Robert de Vaugondy - Des Cotes Nord Est De L' Asie
Hendrik Nijs - Stilleven met vissen
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
KEES VERWEY (1900-1995)
Titel: Portret Jeanne Verwey-Tilbusscher (Vrouw van de kunstenaar)
Jaartal: 1979
Afmetingen beeld: 31 x 40 cm.
Gesigneerd: Ja, handgeschreven in verf - Kees Verwey '79
Materiaal: Aquarel op papier
Ingelijst: Ja, achter passe-partout
Lijstformaat: 52 x 63 cm,
Starttijd | 27-3-2016 om 16:11 |
Eindtijd | 3-4-2016 om 16:11 |