Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Fraaie aquarel van Kees Verwey voorstellende een stilleven met narcissen.
Gesigneerd linksonder. Te dateren rond 1950.
Beeldmaat 31 x 23 cm. Ingelijst. Lijstmaat 51 x 39 cm.
Objectlocatie | Haarlem, Nederland |
Starttijd | 8-10-2017 om 21:21 |
Eindtijd | 23-10-2017 om 19:21 |