Jos Stokbroeckx - Landschap "De Liereman"
Corneille - 1978 - Vrouw met de vogel - Mooi kunstwerk bijna 50 jaar oud. In Lijst!
Herman Brood - Kleurenzeefdruk 5-GRAM Handgesigneerd.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
KEES VERWEY (1900-1995)
Titel: Stilleven
Jaartal: 1983
Afmetingen beeld: 40 cm x 54 cm
Oplage: 39 / 100
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Ets / aquatint op geschept papier
Ingelijst: ja, met passe-partout achter glas in zilverkleurige lijst (66 x 79 cm.)
Uitgave: HOME ART 1983
Conditie: In goede staat
Extra info: Kees Verwey heeft zelf rechtstreeks met de kwast verf op de plaat aangebracht om de kleuren nog extra te versterken.
Schilderij het liefst ophalen ivm grootte en glas
Starttijd | 4-9-2015 om 12:01 |
Eindtijd | 11-9-2015 om 12:01 |