Potlood gesigneerde lithografie van Kees Verwey: Kees en Jeanne in het atelier. Formaat incl. 77 x 56,5 cm, beeld 58,5 x 51 cm. Dit is een HC exemplaar, genummerd 46/50 l.o. Gebruikssporen rondom, lichte vouw in linker hoek onder en midden onder.
Redelijk
lichte gebruikssporen rondom, lichte vouw r.o. en m.o.
Tot 2 kg.
€ 11,00