Kees Verwey, Krijttekening, Dubbele portrettekening, 1958

Kees Verwey, Krijttekening, Dubbele portrettekening, 1958 kopen? Bied vanaf 375!
Kees Verwey, Krijttekening, Dubbele portrettekening, 1958 kopen? Bied vanaf 375!Kees Verwey, Krijttekening, Dubbele portrettekening, 1958 kopen? Bied vanaf 375!Kees Verwey, Krijttekening, Dubbele portrettekening, 1958 kopen? Bied vanaf 375!Kees Verwey, Krijttekening, Dubbele portrettekening, 1958 kopen? Bied vanaf 375!Kees Verwey, Krijttekening, Dubbele portrettekening, 1958 kopen? Bied vanaf 375!
  • Kees Verwey (1900-1995)
TypeTekening / Aquarel

KEES VERWEY 1900 - 1995

*Fraaie tekening  uit het jaar 1958 van de Nederlandse kunstenaar Kees Verwey. Betreft een  dubbel vrouwsportret van dezelfde vrouw. Haar naam is rechtsonder door de kunstenaar gezet. Werk is volledig gegarandeerd zijnde van Kees Verwey.

*Maten tekening: 50 x 32,5 cm .

*Gesigneerd linksonder. Zonder lijst.

*Conditie is redelijk goed. Is wat verkleurd en heeft wat vlekjes.

*Verzending is aangetekend, verzekerd en goed verpakt.

Starttijd:10-02-2018 om 19:21
Eindtijd:24-02-2018 om 19:21
Openingsbod € 375
ObjectlocatieBarsingerhorn,  Nederland