Albert Cambeen - Aquatint & Aquarel
Henri Jacobs - Studie voor Igitur
Freek van den Berg - Zonder titel
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
KEES VERWEY (1900-1995)
Titel: Zelfportet Kees Verwey
Jaartal: 1976 (bijlage bij de luxe uitvoering van het boek "Het atelier van Kees Verwey")
Afmetingen beeld: 54 x 68 cm
Oplage: 46/50. Gedrukt bij Steendrukkerij Piet Clement in Amsterdam
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Litho op geschept papier
Ingelijst: Nee, ruime marge rondom
Conditie: In goede staat. (wat plooien ontstaan tijdens de druk, niet zichtbaar in afbeelding)
ZZZW
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 2-4-2018 om 11:01 |
Eindtijd | 16-4-2018 om 11:01 |