Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Tekening / Aquarel |
KEES VERWEY - HAARLEM -
STRAATJE PARIJS
ZWART KRIJT TEKENING IN DE MAAT 30 X 48 CM
GESIGNEERD LINKS ONDER EN GEDATEERD 1967 PARIJS
HERKOMST ; DE BEYARD BREDA - CENRUM BELLDENDE KUNST
GEKADERD IN OUD LIJSTJE MET GLAS IN DE MAAT 50 X 70 CM
GOEDE STAAT
Objectlocatie | Zaandam, Nederland |
Starttijd | 19-1-2017 om 22:01 |
Eindtijd | 28-1-2017 om 22:01 |