Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1959 |
Techniek | Ets |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 40.5 x 32 cm (h x b) |
Passe-partout | 61.5 x 47 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets in twee kleuren van Keiko Minami. Titel: Bloemverkoopster. Jaar: 1959. Nummer: Epreuve d'artiste. Afmetingen voorstelling: H38,5 x b29cm. Het werk is rechts onderin gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Verzenden/ophalen:
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling,is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand.
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
De voorstelling is in goede staat. De rand om de voorstelling heen is wat verkleurd. De passe partout is wat verkleurd en er zitten wat vlekjes op. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 7-8-2023 om 18:29 |
Eindtijd | 3-11-2023 om 18:23 |