Keimpe Kootstra, een zomerse dag II zeefdruk 61/80 - Verkocht

Keimpe Kootstra, een zomerse dag II zeefdruk 61/80 kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Geplaatst door  mieke-anne

63 verkochte items
  • Keimpe Kootstra (1948)
GesigneerdHandgesigneerd

Keimpe Kootstra

een zomerse dag II

zeefdruk 61/80

1997

formaat afbeelding 40 x 32 cm

ingelijst in aluminium lijst  75 x 85 cm

kan niet ingelijst tegen verzendkosten verstuurd worden

ingelijst alleen op te halen in Grave

Keimpe Kootstra (1948)

Alle items van deze kunstenaar(6)
Geplaatst door  mieke-anne

63 verkochte items
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:10-12-2013 om 18:37
Eindtijd:24-12-2013 om 18:37
Eerstelooier
24 dec. / 18:03
€ 25