Keimpe Kootstra - Zeefdruk, Gesprek van de dag III - Ingelijst

Keimpe Kootstra - Zeefdruk, Gesprek van de dag III - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 40,00

Keimpe Kootstra - Zeefdruk, Gesprek van de dag III - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Keimpe Kootstra - Zeefdruk, Gesprek van de dag III - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Keimpe Kootstra - Zeefdruk, Gesprek van de dag III - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (228)

28106 verkochte items
Alle items van deze verkoper (75)
  • Keimpe Kootstra (1948)
Jaartal1999
IngelijstIngelijst
Afmetingen69 cm x 48.5 cm (h x b)
Lijst90.5 cm x 70.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage17/90

Oorspronkelijke galerieprijs: € 375

Administratieve code:

QQZD

In de witrand, boven langs het passe-partout, is het papier licht beschadigd.

Keimpe Kootstra (1948)

Alle items van deze kunstenaar(13) Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (228)

28106 verkochte items
70.5 cm
90.5 cm
48.5 cm
69 cm

Dit item is verkocht voor 40,00

Starttijd:22-02-2019 om 16:41
Eindtijd:26-02-2019 om 20:07

Biedingen (12):

BOW80044
26 feb. / 19:45
€ 40
Doro19
26 feb. / 19:44
€ 35
BOW80044
26 feb. / 19:43
€ 30
Doro19
26 feb. / 19:43
€ 30
BOW80044
26 feb. / 19:24
€ 25
mcrg
26 feb. / 18:12
€ 20
Doro19
26 feb. / 18:12
€ 20
mcrg
26 feb. / 18:11
€ 15
Doro19
26 feb. / 18:11
€ 10
mcrg
26 feb. / 18:10
€ 5
Doro19
26 feb. / 18:10
€ 3
mcrg
25 feb. / 20:30
€ 1