Keith Haring - Bijzondere, ingelijste Litho uit 'Against All Odds’ - Verkocht

Keith Haring - Bijzondere, ingelijste Litho uit 'Against All Odds’ kopen? Bied vanaf 360!
Prenten & Uitgaves

Keith Haring - Bijzondere, ingelijste Litho uit 'Against All Odds’ kopen? Bied vanaf 360!Keith Haring - Bijzondere, ingelijste Litho uit 'Against All Odds’ kopen? Bied vanaf 360!Keith Haring - Bijzondere, ingelijste Litho uit 'Against All Odds’ kopen? Bied vanaf 360!Keith Haring - Bijzondere, ingelijste Litho uit 'Against All Odds’ kopen? Bied vanaf 360!Keith Haring - Bijzondere, ingelijste Litho uit 'Against All Odds’ kopen? Bied vanaf 360!
  • Keith Haring (1958-1990)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
Jaartal1990
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen21 x 26 cm (h x b)
Incl. lijst43 x 53 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Keith Haring - Litho uit 'Against All Odds’ uit 1990.

Litho op zuurvrij Rivoli papier,
uit de portfolio 'Against All Odds'  nummer 411/500.
Uitgegeven in 1990  door Bébert Rotterdam.

Eén van de laatste werken van Keith Haring.

Het werk is onder passe-partout ingelijst in een massief houten witte lijst.

Keith Haring zou de beperkte oplage van 500 exemplaren van deze portfolio persoonlijk tekenen, maar door zijn plotselinge dood, niet meer dan een week voordat het werk zou worden gepubliceerd, was dit niet meer mogelijk. Daarom zijn de uitgaves gestempeld met de handtekening van Keith Haring en in potlood genummerd.  Alle exemplaren van de portfolio zijn bovendien gesigneerd en gelabeld als limited edition door J. Gruen, Estate of Keith Haring, gedateerd juni 1990.
Dit werk komt uit portfolio 411/500 - zie kopie achterzijde.

Keith Haring (Reading, 1958 - New York City, 1990) was een Amerikaanse kunstenaar. Haring begon in de jaren tachtig tekeningen te maken in metrostations op de ongebruikte reclamepanelen welke bedekt waren met matzwart papier. Tussen 1980 en 1985 produceerde Haring honderden van deze publieke tekeningen in snelle ritmische lijnen. Tussen 1980 en 1989 verwierf Haring internationale erkenning en nam hij deel aan talrijke groeps- en solotentoonstellingen. Haring was de eerste kunstenaar die kunst van de straat naar de galeries bracht. Haring beeldde universele begrippen als geboorte, dood, liefde, seks en oorlog uit op een krachtige herkenbare wijze met een directe boodschap, en was zo in staat om een breed publiek aan te trekken.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland Gratis verzending
Naar België Gratis verzending
Naar Duitsland Gratis verzending
Europese Unie Gratis verzending
Wereldwijd Gratis verzending

Keith Haring (1958-1990)

Amerikaans Amerikaans Alle items van deze kunstenaar (12)

Geplaatst door  artleas
Lid sinds 2018
51 verkochte items
Alle items van deze verkoper (68)
53 cm
43 cm
26 cm
21 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieEnschede,  Nederland
Starttijd23-11-2023 om 14:34
Eindtijd17-12-2023 om 22:29