Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Glas / Keramiek |
Periode | 2000 t/m Heden |
Afmetingen | 10 x 28 x 21 cm (h x b x d) |
Gewicht | 800 gram |
Gemerkt | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | RHOON, Nederland |
Starttijd | 26-1-2021 om 20:40 |
Eindtijd | 21-2-2021 om 22:26 |