Haring, Keith/Warhol, Andy - Montreux Jazz Festival
20e Montreux Jazz Festival 3 - 19 juli 86
Seriedruk in kleur 1986 - evenementposter
100 x 70 cm2 (beeld / velformaat)
ingelijst, zwart gelakte echt houten lijst (110 x 80 cm2), zeer goede staat. Geen verzending, alleen ophalen.
Deze veiling is een puur particuliere veiling (uit een huisdiervrij, rookvrij huishouden). De goederen worden naar beste weten en overtuiging beschreven. Mocht er iets niet duidelijk zijn, mail ons dan tijdig voordat u een bod uitbrengt. Een retour-, ombouw- of koopprijsvermindering is uitgesloten.
Door een bod uit te brengen, stemt u er uitdrukkelijk mee in om volledig afstand te doen van de garantie/garantie voor gebruikte goederen waar u wettelijk recht op heeft volgens de EU-wetgeving.