Ken Friedman - Rotation

Ken Friedman - Rotation kopen? Bied vanaf 20!

Ken Friedman - Rotation

Verkoopprijs: € 20,00

Ken Friedman - Rotation kopen? Bied vanaf 20!Ken Friedman - Rotation kopen? Bied vanaf 20!Ken Friedman - Rotation kopen? Bied vanaf 20!Ken Friedman - Rotation kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  Renee
FA. (48)

2464 verkochte items
Alle items van deze verkoper (25)
  • Ken Friedman (1949)
Jaartal1990
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen58 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageoplage; 40 exemplaren
Ken Friedmangemonografeerd met potloodnr. 40/ 40Drukker; Zeger Reyers

Lichte verkleuring aan de bovenrand

Ken Friedman (1949)

Alle items van deze kunstenaar(2) Geplaatst door  Renee
FA. (48)

2464 verkochte items
77 cm
58 cm

Dit item is verkocht voor 20,00

Starttijd:28-05-2019 om 15:11
Eindtijd:02-06-2019 om 10:12

ooteboe
28 mei / 21:07
€ 20