Ken Friedman - Zonder titel - Verkocht

Ken Friedman - Zonder titel kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 10,00

Ken Friedman - Zonder titel kopen? Bied vanaf 10!Ken Friedman - Zonder titel kopen? Bied vanaf 10!Ken Friedman - Zonder titel kopen? Bied vanaf 10!Ken Friedman - Zonder titel kopen? Bied vanaf 10!Ken Friedman - Zonder titel kopen? Bied vanaf 10!Ken Friedman - Zonder titel kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  Renee
FA. (50)

2667 verkochte items
  • Ken Friedman (1949)
Jaartal1989
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen57 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageoplage: 40 exemplaren
Ken Friedmangesigneerd met pen.nummering op de foto kan afwijken.

Ken Friedman (1949)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Renee
FA. (50)

2667 verkochte items
75 cm
57 cm
Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:01-04-2019 om 16:07
Eindtijd:07-04-2019 om 14:00
kunstpim
07 apr. / 13:54
€ 10