Grote lampvoet van Velsen keramiek (1942-2002) met een uniek ontwerp van Judith Rigter. De lampvoet is gesigneerd en genummerd ( nummer 1 van 250 ).
Totale hoogte lamp met kap: 65 cm. Totale hoogte lampvoet 47 cm. Grootste diameter voet 15 cm. Kleinste diameter voet 10 cm.
Kap Diameter onderkant 52 cm. Diameter bovenkant 18 cm. Hoogte 24 cm.
Judith Rigter is een Nederlandse kunstenaar afgestudeerd aan de Amsterdamse academie voor beeldende vorming. Zij werkt sinds 1988 als zelfstandig keramist.
Het item wordt zorgvuldig verpakt en aangetekend verzonden, maar kan uiteraard ook opgehaald worden.
Zeer Goed
In zeer goede staat, wat heel licht glazuur craquele aan de onderkant voet ( foto nr 15) en een klein gefixed chipje ( foto nr 14 )
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Noordwijk, Nederland
Tot 5 kg.
€ 8,45
Naar België
€ 22,00
€ 22,00
Europese Unie
€ 22,00