KERK TE KATWIJK van BOTTEMA - Verkocht

KERK TE KATWIJK van BOTTEMA kopen? Bied vanaf 125!

Verkoopprijs: € 170,00

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
  • Tjeerd Bottema (1884-1978)
GesigneerdHandgesigneerd

TJEERD BOTTEMA

KERK VAN KATWIJK

KLEUREN ETS IN DE MAAT 29 X 38 CM

gekaderd in oude lijst met glas in de maat 38 x 50 cm

goede staat

Dit item is verkocht voor 170,00
Starttijd:21-06-2016 om 19:54
Eindtijd:28-06-2016 om 20:54
Biedingen (6)
achter12weg
28 jun. / 20:13
€ 170
Tom1145
28 jun. / 10:41
€ 160
achter12weg
28 jun. / 10:41
€ 150
Tom1145
28 jun. / 10:41
€ 145
achter12weg
26 jun. / 14:56
€ 135
pkoopma
22 jun. / 23:23
€ 125