KERKJE VAN ASSELT /// ETS MET AQUATINT VAN EUGENE LÚCKER

KERKJE VAN ASSELT  ///   ETS MET AQUATINT VAN EUGENE LÚCKER kopen? Bied vanaf 70!

Verkoopprijs: € 70,00

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65
KERKJE VAN ASSELT  ///   ETS MET AQUATINT VAN EUGENE LÚCKER kopen? Bied vanaf 70!KERKJE VAN ASSELT  ///   ETS MET AQUATINT VAN EUGENE LÚCKER kopen? Bied vanaf 70!KERKJE VAN ASSELT  ///   ETS MET AQUATINT VAN EUGENE LÚCKER kopen? Bied vanaf 70!KERKJE VAN ASSELT  ///   ETS MET AQUATINT VAN EUGENE LÚCKER kopen? Bied vanaf 70!KERKJE VAN ASSELT  ///   ETS MET AQUATINT VAN EUGENE LÚCKER kopen? Bied vanaf 70!

Geplaatst door  loverendale
FA. (16)

446 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Eugene Lucker (1876-1943)
GesigneerdHandgesigneerd

Deze prent van Eugene Lücker heeft een beeldformaat van 32.3 x 43.5 cm. Oplage 50 stuks (dit is nr.2). Catalogus Nijmeegs Museum nr.4(geen datering). De ets is r.o. met potlood gesigneerd. Uitstekende conditie. In de marge aan de onderzijde zijn enkele vage vlekjes te zien die onder het passepartout vallen.

De prent is los opgenomen in passepartout met achtervel.  Verzending is mogelijk. Kosten 10 euro.

Dit item is verkocht voor 70,00

Starttijd:08-09-2017 om 10:16
Eindtijd:17-09-2017 om 13:16

KrazySchnautzi
14 sep. / 12:01
€ 70