Keruska Keramik - Grote groene 'Savanne' karaf - gemerkt | Duitsland | 1960's - Verkocht

Keruska Keramik - Grote groene 'Savanne' karaf - gemerkt | Duitsland | 1960's kopen? Bied vanaf 1!
Keruska Keramik - Grote groene 'Savanne' karaf - gemerkt | Duitsland | 1960's kopen? Bied vanaf 1!Keruska Keramik - Grote groene 'Savanne' karaf - gemerkt | Duitsland | 1960's kopen? Bied vanaf 1!Keruska Keramik - Grote groene 'Savanne' karaf - gemerkt | Duitsland | 1960's kopen? Bied vanaf 1!Keruska Keramik - Grote groene 'Savanne' karaf - gemerkt | Duitsland | 1960's kopen? Bied vanaf 1!Keruska Keramik - Grote groene 'Savanne' karaf - gemerkt | Duitsland | 1960's kopen? Bied vanaf 1!Keruska Keramik - Grote groene 'Savanne' karaf - gemerkt | Duitsland | 1960's kopen? Bied vanaf 1!
  • Keruska Keramik (1950)
TypeGlas / Keramiek
Periode1950 t/m 1979
StijlSixties/Plastic Age
Afmetingen20 cm x 17 cm x 17 cm (h x b x d)
GemerktHandgesigneerd

Uitstekend ontworpen Grote groene karaf vervaatdigd door Keruska in de 1960's. heeft nog de originele sticker . De karaf is uitstekend gesigneerd

We verzenden internationaal met een extra veilige Track & trace service

Keruska Keramik (1950)

DuitsDuitsAlle items van deze designer (0)
Geplaatst door  DECADERS
FA. (10)

277 verkochte items
17
20
17
Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:13-01-2019 om 22:17
Eindtijd:20-01-2019 om 22:39
Biedingen (6)
Koes
20 jan. / 20:09
€ 15
Beusbel
20 jan. / 20:09
€ 10
Beusbel
19 jan. / 00:19
€ 5
Mimada
19 jan. / 00:19
€ 3
Beusbel
19 jan. / 00:19
€ 3
Mimada
17 jan. / 22:45
€ 1