Kim Berman - Ets "Not just a natural disaster, Break the Silence" - Verkocht

Kim Berman - Ets "Not just a natural disaster, Break the Silence" kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Kim Berman - Ets "Not just a natural disaster, Break the Silence" kopen? Bied vanaf 50!Kim Berman - Ets "Not just a natural disaster, Break the Silence" kopen? Bied vanaf 50!Kim Berman - Ets "Not just a natural disaster, Break the Silence" kopen? Bied vanaf 50!Kim Berman - Ets "Not just a natural disaster, Break the Silence" kopen? Bied vanaf 50!Kim Berman - Ets "Not just a natural disaster, Break the Silence" kopen? Bied vanaf 50!Kim Berman - Ets "Not just a natural disaster, Break the Silence" kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Cello1
FA. (41)

1185 verkochte items
Alle items van deze verkoper (47)
  • Kim Berman (1960)
Jaartal2001
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen61 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage12/125
Ets van de Zuid-Afrikaanse kunstenaar Kim Berman, gesigneerd, gedateerd, getiteld en genummerd in potlood.
Dit blad werd uitgegeven in een portfolio door Artists International Direct support ten bate van het Hiv/aids fonds, een initiatief van Rudolf Bikkers en Hendrik Bervoets.
Een afrduk van deze ets bevindt zich in de collectie van het MOMA New York

Verzending tussen twee platen, 9 euro, aangetekend 10,65
zie https://en.wikipedia.org/wiki/Kim_Berman

Kim Berman (1960)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Cello1
FA. (41)

1185 verkochte items
50 cm
61 cm
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:23-07-2019 om 22:00
Eindtijd:04-08-2019 om 11:10
evert_maris
04 aug. / 09:21
€ 50