Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Litho, potlood gesigneerd en genummerd No.17 rechtsonder. Getiteld linksonder.
Beeldmaat 32 x 56 cm. Bladmaat 34,5 x 58 cm. Losbladig.
Jan Strube is geboren in 1892 en overleden in 1985.
Starttijd | 29-12-2014 om 21:34 |
Eindtijd | 6-1-2015 om 21:34 |