Klaas Gubbels - Blauw en bruin kannetje - afm. 50x35cm

Klaas Gubbels - Blauw en bruin kannetje - afm. 50x35cm kopen? Bied vanaf 450!
Klaas Gubbels - Blauw en bruin kannetje - afm. 50x35cm kopen? Bied vanaf 450!Klaas Gubbels - Blauw en bruin kannetje - afm. 50x35cm kopen? Bied vanaf 450!

Geplaatst door  GalerieSens

5 verkochte items
  • Klaas Gubbels (1934)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige houtdruk van kunstenaar Klaas Gubbels. Het grafiek heeft een afmeting van ca. 50 x 35cm. Dit grafiek heeft slechts een oplage van 30 exemplaren. Opvallend is de mooie combinatie van het heldere blauwe kannetje en het haast taupe achtige bruine kannetje. Verder gaat het hier zeker niet om een klein grafiek, met afmetingen van 50 x 35cm. Het grafiek is niet ingelijst.

Kunstenaar: Klaas Gubbels

Techniek: Houtdruk, op handgeschept papier

Oplage: 30 ex, aangeboden nr 22 (22/30)

Afmetingen:  50 x 35 cm

Gesigneerd: Hand gesigneerd en genummerd door kunstenaar

Conditie: In perfecte staat

Ingelijst: Nee

Het grafiek wordt standaard naar u verzonden doormiddel van een verzekerde aangetekende zending. Binnen Nederland geldt dat het verzenden gratis is.
Mocht u het grafiek persoonlijk willen afhalen, dan is dit mogelijk op basis van een nader te maken afspraak.

Voor onze gehele collectie verwijzen we u graag naar onze site.

Starttijd:29-01-2017 om 19:39
Eindtijd:05-02-2017 om 19:39
Openingsbod€ 450
ObjectlocatieHeukelum, Nederland