Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Frans Hals - Biographie critique
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2006 |
Techniek | Hout/Linosnede |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Stilleven |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 32 x 48 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Fraaie houtdruk van de succesvolle Nederlandse kunstenaar Klaas Gubbels. Een must have voor de concertmuzikant. Gesigneerd met potlood.
We kunnen ook uw inlijsting verzorgen.
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 23-11-2022 om 14:19 |
Eindtijd | 3-2-2023 om 14:29 |