Klaas Gubbels - cortenstaal beeld: tafel met kan en kop - 2017

Klaas Gubbels - cortenstaal beeld: tafel met kan en kop - 2017 kopen? Bied vanaf 2450!
Klaas Gubbels - cortenstaal beeld: tafel met kan en kop - 2017 kopen? Bied vanaf 2450!Klaas Gubbels - cortenstaal beeld: tafel met kan en kop - 2017 kopen? Bied vanaf 2450!Klaas Gubbels - cortenstaal beeld: tafel met kan en kop - 2017 kopen? Bied vanaf 2450!Klaas Gubbels - cortenstaal beeld: tafel met kan en kop - 2017 kopen? Bied vanaf 2450!

Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (17)

414 verkochte items
Alle items van deze verkoper (240)
  • Klaas Gubbels (1934)
TypeBeeld / Object
Jaartal2016
TechniekIJzer
Afmetingen33 cm x 26.5 cm x 5 cm (h x b x d)
Gewicht15300 gram
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage7/25
Prachtig cortenstaal beeld van Klaas Gubbels uit 2017. Uit mijn privé collectie. Afmetingen: H33 x b 26,5 x D5 cm. Het werk is gesigneerd en gedateerd op de onderzijde.  Nummer: 7/25. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Volgrecht: Voor dit item wordt de wettelijk verplichte 4% Volgrecht-vergoeding berekend over de gehele verkoopprijs. Deze komt dus op de verkoopprijs incl. veilingkosten Als de verkoopprijs incl. veilingkosten> 3.000 euro is.

Het werk kan worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). Verzenden via een koerier is ook mogelijk. De termijn voor het ophalen is zeer ruim bij vooruitbetaling. M.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het kan ook worden bezorgd met een koerier.

Sluit over 2d 14u 38m 32s
Openingsbod€ 2450
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland
VerzendingAlleen per koerier

Starttijd:16-07-2021 om 23:54
Eindtijd:30-07-2021 om 20:15