Klaas Gubbels - de stalen ketel - Verkocht

Klaas Gubbels - de stalen ketel kopen? Bied vanaf 400!
Klaas Gubbels - de stalen ketel kopen? Bied vanaf 400!Klaas Gubbels - de stalen ketel kopen? Bied vanaf 400!Klaas Gubbels - de stalen ketel kopen? Bied vanaf 400!Klaas Gubbels - de stalen ketel kopen? Bied vanaf 400!Klaas Gubbels - de stalen ketel kopen? Bied vanaf 400!
  • Klaas Gubbels (1934)
TypeBeeld / Object
Jaartal2009
TechniekIJzer
Afmetingen12 cm x 12 cm x 1.5 cm (h x b x d)
Gewicht840 gram
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage200
nr 61 uit serie van 200. Leuk mooi en zwaar koffiepotje van Klaas Gubbels uit 2009.  Het is met de hand gesigneerd en gedateerd "KG 09". Ondanks de grootte is het een zeer krachtig en typerend beeld van Klaas Gubbels.

eerste eigenaar

Dit item is verkocht voor 368,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:14-02-2020 om 11:30
Eindtijd:08-03-2020 om 17:18
SmartFloor
08 mrt. / 17:06
€ 320