Klaas Gubbels - ets met aquarel ingekleurd - ‘Absint’ - 2004

Klaas Gubbels - ets met aquarel ingekleurd - ‘Absint’ - 2004 kopen? Bied vanaf 245!
Klaas Gubbels - ets met aquarel ingekleurd - ‘Absint’ - 2004 kopen? Bied vanaf 245!Klaas Gubbels - ets met aquarel ingekleurd - ‘Absint’ - 2004 kopen? Bied vanaf 245!
  • Klaas Gubbels (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2004
TechniekEts/Aquatint
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen27 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage40
Deze fraaie ets van Klaas Gubbels uit 2004 is handmatig ingekleurd met aquarel.
Ieder exemplaar is daardoor uniek geworden.
De ets is in zeer goede conditie.

Sluit over 1d 6u 17m 10s
Openingsbod€ 245
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:23-11-2022 om 22:47
Eindtijd:03-12-2022 om 20:14