Klaas Gubbels - gemengde techniek in antieke lijst

Klaas Gubbels - gemengde techniek in antieke lijst kopen? Bied vanaf 435!

Verkoopprijs: € 500,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (17)

450 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
  • Klaas Gubbels (1934)
Jaartal2016
IngelijstIngelijst
Afmetingen21 cm x 13.5 cm (h x b)
Lijst38 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Klaas Gubbels, gemengde techniek
Specificaties:
  • Kunstenaar:Klaas Gubbels, DE 'BRILJANTEN KUNSTENAAR VAN HET JAAR 2020'
  • Afmeting:13,5 x 21
  • Maat lijst:34 x 38
  • Handgesigneerd:Ja, in potlood
  • Lijst:Antieke, goudkleurige lijst
  • Datum:30-9-2016
  • Techniek:Gemengde techniek op papier
  • Karakteristiek werk van Klaas Gubbels in prachtige antieke lijst met passepartout.
  • Een juweeltje!

  • GEEN VERZENDING NAAR NIET-EU LANDEN

Dit item is verkocht voor 500,25(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:24-01-2020 om 16:17
Eindtijd:30-01-2020 om 22:24

tflokstra
25 jan. / 08:25
€ 435