Klaas Gubbels geschilderde sjabloondruk 'Bialetti' - 2015 - oplage 10 ex.

Klaas Gubbels geschilderde sjabloondruk 'Bialetti' - 2015 - oplage 10 ex. kopen? Bied vanaf 215!

Verkoopprijs: € 235,00

Geplaatst door  Galerie Zien
FA. (44)

680 verkochte items
Alle items van deze verkoper (27)
  • Klaas Gubbels (1934)
GesigneerdHandgesigneerd

Een zeer fraaie, geschilderde sjabloondruk 'Bialetti' op papier van Klaas Gubbels uit 2015.

Het werk is gesigneerd, betiteld en genummerd (oplage 10 ex) en in zeer goede conditie.

Een sjabloondruk wordt vervaardigd d.m.v. een (papieren) mal die handmatig ingeschilderd wordt, waardoor er telkens een uniek werk onstaat.

De verf is dik aangebracht waardoor de kwast aanzetten goed zichtbaar zijn.

De afmetingen zijn: 20 x 15 cm.

Eventuele verzendkosten: €8.95 (aangetekend/verzekerd).

Dit item is verkocht voor 235,00

Starttijd:26-03-2018 om 23:32
Eindtijd:04-04-2018 om 20:32

Biedingen (2):

HEST
4 apr. / 11:40
€ 235
MK77
4 apr. / 10:40
€ 215