Klaas Gubbels gesigneerde houtdruk uit 2007 oplage 50. - Verkocht

Klaas Gubbels gesigneerde houtdruk uit 2007 oplage 50. kopen? Bied vanaf 395!
Klaas Gubbels gesigneerde houtdruk uit 2007 oplage 50. kopen? Bied vanaf 395!Klaas Gubbels gesigneerde houtdruk uit 2007 oplage 50. kopen? Bied vanaf 395!
  • Klaas Gubbels (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Een erg fraaie houtdruk, met prachtig kleurgebruik, van Klaas Gubbels uit 2007.
De houtdruk is gesigneerd en genummerd en heeft de afmetingen: 65 x 49 cm.
Het werk is gedrukt op handgeschept papier is in perfecte conditie.

Eventuele verzendkosten: €8,50 (aangetekend/verzekerd).

Dit item is verkocht voor 395,00
Starttijd:21-04-2014 om 23:04
Eindtijd:27-04-2014 om 23:04
Wien22
26 apr. / 09:44
€ 395