Klaas Gubbels - Grote houtsnede: "Love" - 2010 - Verkocht

Klaas Gubbels - Grote houtsnede: "Love" - 2010 kopen? Bied vanaf 499!
Klaas Gubbels - Grote houtsnede: "Love" - 2010 kopen? Bied vanaf 499!Klaas Gubbels - Grote houtsnede: "Love" - 2010 kopen? Bied vanaf 499!Klaas Gubbels - Grote houtsnede: "Love" - 2010 kopen? Bied vanaf 499!Klaas Gubbels - Grote houtsnede: "Love" - 2010 kopen? Bied vanaf 499!
  • Klaas Gubbels (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2010
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen55 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageX/XXX
Kunstenaar: Klaas Gubbels
Techniek: Houtsnede
Nummer: X/XXX
Jaar: 2010
 Afmetingen blad: H55 x b70cm, afmetingen voorstelling: H46 x b50cm
Gesigneerd: Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar.

Wat lichte kreukels op de randen. Bij inlijsten vallen deze onder het passe partout.

Dit item is verkocht voor 769,35 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:02-12-2022 om 11:59
Eindtijd:11-12-2022 om 20:55
Biedingen (8)
OlavKoos
11 dec. / 20:47
€ 669
Frankieroos
11 dec. / 20:47
€ 619
OlavKoos
11 dec. / 20:35
€ 599
Ilse67
11 dec. / 20:35
€ 579
OlavKoos
11 dec. / 08:33
€ 559
Ilse67
10 dec. / 22:46
€ 539
OlavKoos
09 dec. / 23:48
€ 519
Frankieroos
09 dec. / 12:34
€ 499