Klaas Gubbels - Hand ingekleurde tekening in oplage- 2001

Klaas Gubbels - Hand ingekleurde tekening in oplage- 2001 kopen? Bied vanaf 275!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 316,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Klaas Gubbels - Hand ingekleurde tekening in oplage- 2001 kopen? Bied vanaf 275!Klaas Gubbels - Hand ingekleurde tekening in oplage- 2001 kopen? Bied vanaf 275!Klaas Gubbels - Hand ingekleurde tekening in oplage- 2001 kopen? Bied vanaf 275!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (154)

4931 verkochte items
Alle items van deze verkoper (215)
  • Klaas Gubbels (1934)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal2001
TechniekPotlood
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen25 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Hand ingekleurde tekening in oplage van Klaas Gubbels.  Met aquarel ingekleurd. Jaar: 2001. Nummer: 1/20. Afmetingen blad: H25 x b35cm. Afmetingen voorstelling: H14 x b15cm. Het werk is rechts onderin, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

In zeer goede staat

Dit item is verkocht voor 316,25(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:21-01-2020 om 15:38
Eindtijd:03-02-2020 om 20:28

granada
26 jan. / 08:19
€ 275