Klaas Gubbels - Hartenman

Klaas Gubbels - Hartenman kopen? Bied vanaf 425!
Klaas Gubbels - Hartenman kopen? Bied vanaf 425!Klaas Gubbels - Hartenman kopen? Bied vanaf 425!Klaas Gubbels - Hartenman kopen? Bied vanaf 425!Klaas Gubbels - Hartenman kopen? Bied vanaf 425!Klaas Gubbels - Hartenman kopen? Bied vanaf 425!Klaas Gubbels - Hartenman kopen? Bied vanaf 425!
  • Klaas Gubbels (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2015
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage14/25
Uiteraard door de kunstenaar gesigneerd en voorzien van certificaat van echtheid.

Het is mogelijk dit werk vooraf te bekijken en te beoordelen @dabra_art.

Starttijd:24-01-2023 om 19:17
Eindtijd:29-01-2023 om 21:04
Openingsbod € 425
ObjectlocatieZoetermeer ,  Nederland
VerzendingWereldwijd