Klaas Gubbels - Het houtenbankje - Verkocht

Klaas Gubbels - Het houtenbankje kopen? Bied vanaf 135!

Verkoopprijs: € 155,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Klaas Gubbels - Het houtenbankje kopen? Bied vanaf 135!Klaas Gubbels - Het houtenbankje kopen? Bied vanaf 135!Klaas Gubbels - Het houtenbankje kopen? Bied vanaf 135!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2092 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1098)
  • Klaas Gubbels (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2007
StijlMinimalistisch
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen28 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie lithografie van Klaas Gubbels in perfecte staat. Dit werk komt uit de serie  'Het gat in de heg' geïnspireerd op boekfragmenten uit 'Knielen op een bed violen' naar aanleiding van de zeventigste verjaardag van  de schrijverJan Siebeling. Gesigneerd  K.G. en genummerd in potlood.

Klaas Gubbels (1934)

Alle items van deze kunstenaar(59)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2092 verkochte items
30 cm
28 cm
Dit item is verkocht voor 155,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:30-06-2020 om 12:19
Eindtijd:12-07-2020 om 21:50
LoesvdW
12 jul. / 21:43
€ 135