Klaas Gubbels - Het schaakbord

Klaas Gubbels - Het schaakbord kopen? Bied vanaf 1250!
Klaas Gubbels - Het schaakbord kopen? Bied vanaf 1250!Klaas Gubbels - Het schaakbord kopen? Bied vanaf 1250!Klaas Gubbels - Het schaakbord kopen? Bied vanaf 1250!Klaas Gubbels - Het schaakbord kopen? Bied vanaf 1250!Klaas Gubbels - Het schaakbord kopen? Bied vanaf 1250!Klaas Gubbels - Het schaakbord kopen? Bied vanaf 1250!Klaas Gubbels - Het schaakbord kopen? Bied vanaf 1250!Klaas Gubbels - Het schaakbord kopen? Bied vanaf 1250!
  • Klaas Gubbels (1934)
TypeBeeld / Object
Jaartal1996
TechniekHout
Afmetingen42 cm x 42 cm x 4 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage13/30
Uiteraard door Klaas Gubbels met de hand gesigneerd en voorzien van certificaat van echtheid.

De mogelijkheid bestaat op het vooraf te bezichtigen en/of te beoordelen @dabra_art.

Van dit object zijn er slechts 30 gemaakt maar ipv 14/30 heeft Klaas het genummerd met 14/‘96 (zie foto). Een foutje wat het dus eigenlijk nog uniek maakt ;-)

Wat gebruikssporen passend bij de leeftijd van het item.

Starttijd:17-01-2023 om 11:06
Eindtijd:22-01-2023 om 12:07
Openingsbod € 1250
ObjectlocatieZoetermeer ,  Nederland
VerzendingWereldwijd