Klaas Gubbels - Houtdruk - 2009

Klaas Gubbels - Houtdruk - 2009 kopen? Bied vanaf 295!
Klaas Gubbels - Houtdruk - 2009 kopen? Bied vanaf 295!Klaas Gubbels - Houtdruk - 2009 kopen? Bied vanaf 295!Klaas Gubbels - Houtdruk - 2009 kopen? Bied vanaf 295!
  • Klaas Gubbels (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2009
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen29 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage30/100
Houtdruk van Klaas Gubbels. Jaar: 2009. Nummer: 30/100. Afmetingen blad: H29 x b41cm. Afmetingen voorstelling: H19 x b39cm.  Het werk is rechts onderin, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Verzenden: we verzenden op dinsdag - en donderdag.
De voorstelling is in goede staat. Er zitten wat kreukels langs de randen, maar goed ingelijst valt dit in de lijst/onder de passepartout
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 12,95
Naar België € 23,95
Naar Duitsland € 23,95
Europese Unie € 23,95
Wereldwijd € 50,00

Starttijd30-5-2023 om 20:50
Eindtijd4-6-2023 om 21:46
Openingsbod € 295
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE,  Nederland