Klaas Gubbels houtdruk 'Blauwe kan met dubbel oor' - 1997. - Verkocht

Klaas Gubbels houtdruk 'Blauwe kan met dubbel oor' - 1997. kopen? Bied vanaf 375!

Verkoopprijs: € 375,00

Klaas Gubbels houtdruk 'Blauwe kan met dubbel oor' - 1997. kopen? Bied vanaf 375!Klaas Gubbels houtdruk 'Blauwe kan met dubbel oor' - 1997. kopen? Bied vanaf 375!Klaas Gubbels houtdruk 'Blauwe kan met dubbel oor' - 1997. kopen? Bied vanaf 375!

Geplaatst door  Galerie Zien
FA. (51)

809 verkochte items
Alle items van deze verkoper (49)
  • Klaas Gubbels (1934)
GesigneerdHandgesigneerd

Een zeer fraaie houtdruk van Klaas Gubbels uit 1997.

Het werk is uitgevoerd op handgeschept papier, in zijn typerende blauwe kleur.

De houtdruk is gesigneerd en genummerd en in zeer goede conditie.

De afmetingen zijn: 50 x 35 cm.

Eventuele verzendkosten: €8.95 (aangetekend/verzekerd).

Klaas Gubbels (1934)

Alle items van deze kunstenaar(49)
Geplaatst door  Galerie Zien
FA. (51)

809 verkochte items
Dit item is verkocht voor 375,00
Starttijd:09-10-2017 om 22:23
Eindtijd:14-10-2017 om 22:23
foverkleeft
14 okt. / 10:59
€ 375