Klaas Gubbels houtdruk 'Gespiegeld' - 2013 - oplage 40 ex.

Klaas Gubbels houtdruk 'Gespiegeld' - 2013 - oplage 40 ex. kopen? Bied vanaf 295!

Verkoopprijs: € 315,00

Geplaatst door  Galerie Zien
FA. (44)

678 verkochte items
Alle items van deze verkoper (23)
  • Klaas Gubbels (1934)
GesigneerdHandgesigneerd

Een zeer fraaie houtdruk op handgeschept papier van Klaas Gubbels uit 2013.

Het werk is gesigneerd en genummerd, oplage 40 stuks.

De afmetingen zijn: 44 x 33 cm en is in perfecte conditie.

Eventuele verzendkosten: €8.95 (aangetekend/verzekerd).

Dit item is verkocht voor 315,00

Starttijd:29-10-2017 om 21:07
Eindtijd:06-11-2017 om 20:12

Biedingen (2):

hebbes
6 nov. / 20:07
€ 315
hoefski
5 nov. / 12:50
€ 295