Klaas Gubbels - Klaas Gubbels houtdruk met aquarel 'De Loper' - 2001 - Verkocht

Klaas Gubbels - Klaas Gubbels houtdruk met aquarel 'De Loper' - 2001 kopen? Bied vanaf 375!

Verkoopprijs: € 420,00

Klaas Gubbels - Klaas Gubbels houtdruk met aquarel 'De Loper' - 2001 kopen? Bied vanaf 375!Klaas Gubbels - Klaas Gubbels houtdruk met aquarel 'De Loper' - 2001 kopen? Bied vanaf 375!Klaas Gubbels - Klaas Gubbels houtdruk met aquarel 'De Loper' - 2001 kopen? Bied vanaf 375!

Geplaatst door  Galerie Zien
FA. (51)

818 verkochte items
Alle items van deze verkoper (51)
  • Klaas Gubbels (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen32 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage23

Een zeer fraaie houtdruk van Klaas Gubbels, getiteld 'De Loper' uit 2001.

Het werk is uitgevoerd op een ondergrond van aquarel met daarop de houtdruk.

De houtdruk is gesigneerd en genummerd en in zeer goede conditie.

De afmetingen zijn: 32 x 50 cm.

Klaas Gubbels (1934)

Alle items van deze kunstenaar(57)
Geplaatst door  Galerie Zien
FA. (51)

818 verkochte items
50 cm
32 cm
Dit item is verkocht voor 420,00
Starttijd:17-08-2018 om 21:15
Eindtijd:26-08-2018 om 20:11
Biedingen (4)
karinhakijk
26 aug. / 20:00
€ 420
woute500
26 aug. / 19:59
€ 400
karinhakijk
26 aug. / 19:59
€ 395
woute500
22 aug. / 19:12
€ 375