Klaas Gubbels - linosnede uit 1998 - oplage 125.

Klaas Gubbels - linosnede uit 1998 - oplage 125. kopen? Bied vanaf 195!

Verkoopprijs: € 224,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Klaas Gubbels - linosnede uit 1998 - oplage 125. kopen? Bied vanaf 195!Klaas Gubbels - linosnede uit 1998 - oplage 125. kopen? Bied vanaf 195!Klaas Gubbels - linosnede uit 1998 - oplage 125. kopen? Bied vanaf 195!Klaas Gubbels - linosnede uit 1998 - oplage 125. kopen? Bied vanaf 195!

Geplaatst door  Galerie Zien
FA. (44)

680 verkochte items
Alle items van deze verkoper (35)
  • Klaas Gubbels (1934)
Jaartal1998
StijlExpressionistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen33 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage125
Fraaie linosnede van Klaas Gubbels uit 1998.
Het werk is gesigneerd en genummerd en is in zeer goede conditie.

De linosnede is aan de bovenzijde op twee puntjes bevestigd op een onderblad. Dit is eenvoudig te verwijderen door een lijstenmaker. De lino is in zeer goede conditie.

Dit item is verkocht voor 224,25(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:31-01-2021 om 13:09
Eindtijd:05-02-2021 om 20:57

Rebecq
5 feb. / 12:52
€ 195