Klaas Gubbels, litho in zeer kleine oplage
Specificaties:
Kunstenaar:Klaas Gubbels
Afmeting:38 x 48
Maat lijst:62 x 71
Handgesigneerd:Ja, rechtsonder
Lijst:Mooie houten whitewash lijst
Techniek:Litho op handgeschept papier, genummerd 37/45
Professioneel zwevend gelijst in mooie whitewash houten lijst en passepartout, ophangklaar GEEN VERZENDING NAAR NIET-EU LANDEN
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Obbicht, Nederland
Tot 10 kg.
€ 11,99
Naar België
€ 29,99
€ 30,00
Europese Unie
€ 26,50