Klaas Gubbels - Litho 'Twee kannen', kleine oplage, prachtig gelijst

Klaas Gubbels - Litho 'Twee kannen', kleine oplage, prachtig gelijst kopen? Bied vanaf 425!

Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (17)

448 verkochte items
Alle items van deze verkoper (24)
  • Klaas Gubbels (1934)
Jaartal1979
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen45 cm x 33 cm (h x b)
Lijst59 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie litho van Klaas Gubbels 'Twee kannen' uit 1979
Kleine oplage  48/50
Handgesigneerd met potlood
Prachtig gelijst door professionele inlijsterij  met smalle aluminium lijst, ontspiegeld glas en passepartout

Klaas Gubbels (1934)

Alle items van deze kunstenaar(61) Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (17)

448 verkochte items
47 cm
59 cm
33 cm
45 cm
Sluit over 1d 15u 31m 33s
Openingsbod€ 425
ObjectlocatieObbicht, Nederland
VerzendingNaar Nederland en België

Starttijd:22-07-2021 om 18:17
Eindtijd:29-07-2021 om 22:33