Klaas Gubbels, Originele zeefdruk uit 1981,

Klaas Gubbels, Originele zeefdruk uit 1981,  kopen? Bied vanaf 85!

Verkoopprijs: € 100,00

Klaas Gubbels, Originele zeefdruk uit 1981,  kopen? Bied vanaf 85!Klaas Gubbels, Originele zeefdruk uit 1981,  kopen? Bied vanaf 85!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Klaas Gubbels (1934)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtig groot werk uit 1981 van de bekende kunstenaar Klaas Gubbels (1934, Rotterdam). Op BFK Rives papier, met het watermerk!! Rechtsonder met de hand gesigneerd en gedateerd. Linksonder genummerd VIII/CLV

Afmeting: 57x38cm

Authenticiteit is zonder enig voorbehoud gegarendeerd door de aanbieder!!

Veiling loopt af op vrijdag 29 augustus 19uur!!

Kunstwerk wordt met grote zorg ingepakt en aangetekend verzonden (incl. track en trace). Werk is verzekerd bij verzending. Kosten verpakking, verzekering en verzending € 14,5

Dit item is verkocht voor 100,00

Starttijd:15-08-2014 om 19:40
Eindtijd:29-08-2014 om 19:40

Biedingen (4):

AnKaRoDen
29 aug. / 19:17
€ 100
Alberth
27 aug. / 22:52
€ 95
AnKaRoDen
27 aug. / 01:14
€ 90
Alberth
22 aug. / 20:13
€ 85