Klaas Gubbels - prachtig schilderij van deze geweldige kunstenaar

Klaas Gubbels - prachtig schilderij van deze geweldige kunstenaar kopen? Bied vanaf 1850!
Klaas Gubbels - prachtig schilderij van deze geweldige kunstenaar kopen? Bied vanaf 1850!Klaas Gubbels - prachtig schilderij van deze geweldige kunstenaar kopen? Bied vanaf 1850!
  • Klaas Gubbels (1934)
Jaartal2001
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 35 cm (h x b)
Lijst34 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Schilderij in baklijst

Mooie kleuren

Baklijst plusminus 38 x 34 cm

Doekmaat plusminus 35 x 30 cm

in goede staat

Klaas Gubbels (1934)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (56)
Geplaatst door  KunsthandelOlafWijman
FA. (10)

Lid sinds 2017
214 verkochte items
Alle items van deze verkoper (24)
38 cm
34 cm
35 cm
30 cm
Starttijd:08-11-2022 om 16:10
Eindtijd:13-11-2022 om 20:35
Openingsbod € 1850
ObjectlocatieEindhoven,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie