Klaas Gubbels - Tafel met lamp - handgesigneerde litho uit 1979 - Verkocht

Klaas Gubbels - Tafel met lamp - handgesigneerde litho uit 1979 kopen? Bied vanaf 115!

Verkoopprijs: € 132,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Klaas Gubbels - Tafel met lamp - handgesigneerde litho uit 1979 kopen? Bied vanaf 115!Klaas Gubbels - Tafel met lamp - handgesigneerde litho uit 1979 kopen? Bied vanaf 115!Klaas Gubbels - Tafel met lamp - handgesigneerde litho uit 1979 kopen? Bied vanaf 115!Klaas Gubbels - Tafel met lamp - handgesigneerde litho uit 1979 kopen? Bied vanaf 115!

Geplaatst door  RvZ
FA. (14)

125 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Klaas Gubbels (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1979
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen20.5 cm x 28.5 cm (h x b)
Lijst21.5 cm x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage75
Klaas Gubbels (Rotterdam, 1934)

handgesigneerde lithografie, tafel met lamp, gedateerd 1979, oplage 3/75, simpel ingelijst

formaat papier: 20,5 x 28,5 cm.
formaat lijst: 21,5 x 30,5 cm.

genummerd l.o.
hand gesigneerd en gedateerd r.o.

litho in goede staat (onderzijde een vochtplekje van (max.) 1,5 hoog X 10 cm. breed, klein passe partout verhelpt het meeste), vandaar de lage startprijs
nieuw lijstje met klein passe partout aanbevolen

litho in goede staat, vochtplekje aan de onderzijde

Klaas Gubbels (1934)

Alle items van deze kunstenaar(59)
Geplaatst door  RvZ
FA. (14)

125 verkochte items
30.5 cm
21.5 cm
28.5 cm
20.5 cm
Dit item is verkocht voor 132,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:05-07-2020 om 19:40
Eindtijd:12-07-2020 om 21:31
WilLeeuwis
12 jul. / 11:18
€ 115