Complete portfolio van Klaas Gubbels en K. Schippers, uitgegeven door Bébert, Rotterdam, 1981, bestaande uit:
- titelblad;
- (door beiden gesigneerd) colofonblad;
- negen zeefdrukken van Klaas Gubbels met begeleidende tekst door K. Schippers, ieder op één dubbelgevouwen blad;
- originele portfolio.
Iedere zeefdruk afzonderlijk door Gubbels gesigneerd en genummerd.
Zeefdrukken in zwart/wit en deels in zwart/wit/rood.
Oplage: 150 ex., dit is nummer 94.
Formaat portfolio: 39 x 57,5 cm.
Formaat bladen (uitgevouwen): 76 x 56 cm.
Zeefdrukken en overige inhoud z.g.a.n. (met oorspronkelijk vetvrij papier), portfolio met slechts zeer beperkte slijtage.
Niet ingelijst en nimmer ingelijst geweest.